Po dlhej dobe opäť krásna vychádzka na priehradu Mlýnky s priateľmi a ich miláčikmi.
Nenáročná svorka 7 psov - 3 psy a 4 sučky si užila celý deň ako to len šlo. Niekedy je dobré ísť s kamarátmi len tak na prechádzku a netrénovať.
Ďakujeme Iva & Petra za pohodový psí deň.
