ORCHIDEY MY FLORET Queen's joy x  Konsul Lab ROLLING STONES

26.5.2021

Sa Miušce a Ringovi narodilo 7 kúzelných šteniatok, 6 sučiek a 1 psík. Miuška zvládla pôrod perfektne a je skvelá, ošetrujúca a starostlivá mamina. Všetko prebiehalo hladko a bez akýchkoľvek komplikácií. Prvé sa narodilo dievčatko v 6.05 hod. a nasledovalo ďalších 5 dievčatiek a ako posledný sa narodil kluk ako buk v 10.19hod. Váhy: 495g, 498g, 464g, 457g, 420g, 460g, 526g. Tak puclíčci vitajte na svet, nech je vám šťastná hviezda naklonená.

Za otcom šteniatok "Ringom" Konsul Lab ROLLING STONES www.patzproutku.cz/clanky/konsul-lab-rolling-stones--ringo-.html  sme išli do Vrchlabí v Českej republike. Ringo je krásny psík importovaný z Ruska z CHS KONSUL LAB. Je to veľmi milý, pokojný a vyrovnaný pes s úžasnou nekonfliktnou povahou, so správnym temperamentom a chuťou k práci. Pýši sa výborným zdravím s mnohými čistými genetickými testami. Vo výstavných kruhoch si vedie veľmi dobre. Je čakateľ JCH CZ, CH PL, CH SK, CH CZ, Klub.CH KCHLS a RK CZ, ÖCH, CIB, CIE. A rovnako tak na pracovnom poli je čakateľ českého šampióna práce. Ringoušek je psík z väčšej časti americkej krvi. V jeho rodokmeni sa prelína krv chovateľských staníc Devonshires, Clearcreek, Talimar's, Tabatha's, Hyspire a ďalších veľmi uznávaných CHS. Pre "Miušku" ORCHIDEY MY FLORET Queen´s Joy to bude jej druhý a posledný vrh. Mia vyniká obzvlášť výborným zdravím a neutíchajúcim temperamentom aj v 7 rokov. Má vyváženú povahu a miluje prácu na poľovačkách kačíc a bažantov. Ale hlavne je úžasný, nekonfliktný rodinný miláčik. Šteniatka majú predpokladod výborného zdravia, typicky labradorských pováh, kvalitného exteriéru s vyváženým temperamentom. Šteniatka nikdy neochorejú na genetické choroby Pra / prcd, CNM, DM, HNPK, EIC, SD2, Long coat gene a neponesú hnedý gén. Psíkovia a sučky z tohto spojenia budú vhodné nielen na chov, výstavy, skúšky a pracovnú činnosť, ale aj ako skvelý rodinný spoločníci a miláčikovia do rodín. Šteniatka od nás budú odchádzať najskôr v 8.týždni veku, plne socializované, zaočkované, odčervené, čipované s europasom, preukazom povôdu, kúpnou zmluvou a chovateľským balíčkom so základnou výbavou pre prvé dni v novom domove. Každý majiteľ dostane manuál ako sa o šteniatko starať. Radi majiteľom poradíme pri výcviku, výchove a stravovaní. V prípade záujmu poradíme a pomôžeme s uchovnením, výstavami a skúškami. Na osud našich šteniatok nám veľmi záleží, majiteľov starostlivo vyberáme a budeme sa snažiť s nimi zostávať v trvalom kontakte.

 Rodokmeň šteniatok môžete vidieť tu: www.k9data.com/fivegen.asp?ID=1145392

 Koeficient príbuzenskej plemenitby COI je podstatne nižší ako pomyselná hranica: www.k9data.com/coi.asp?ID=1145392

19.7.2021 Rozlúčka so šteniatkami

Nádherné šťastie vstúpilo do nášho domu. Tieto malé, pekné, chlpaté a čisté stvorenia neskutočne obohatili naše duše a životy. Sme vďační za ten nádherný čas, ktorý sme s nimi strávili a žiaľ už sa museli rozlúčiť. Vydali sa do veľkého sveta prinášať radosť, lásku a pohladenie na duši novým rodinám. Vybrali sme pre nich skvelé rodiny, ktorým veľmi ďakujeme za vytvorenie krásnych domovov plných lásky a starostlivosti. Prajeme Vám krásny, dlhý, spoločný život plný šťastia, radosti a porozumenia.

 

 

Renata Retová

Sasinkova 217/14

90901 Skalica

SLOVENSKO

+421 915 764 679

info@labradorskalica.sk