ORCHIDEY MY FLORET Queen's joy x Creekwater CASABLANCA

7.7.2019

Pre nás veľmi vzácny dátum. Miuške sa narodilo päť krásných šteniatok, tri sučky a dvaja psíci. Viedla si úžasne a všetko bez problémov zvládla úplne sama. Sme neskutočne šťastný !!! Prvé šteniatko sa narodilo 10.45h a posledné 14.40h. Váhy pri narodení: 497g, 411g, 479g, 551g, 430g. Všetkým sa darí veľmi dobre, šteniatka krásne prosperujú a Miuška sa o ne výborne stará. Je to dokonalá mamička. :-)

Za otcom šteniatok Creekwater CasaBlanca "Camielom" som sa s mamičkou "Miou" ORCHIDEY MY FLORET Queen's joy vypravila do Holandska k veľmi príjemnej, skúsenej a dlhoročnej chovateľke Liesbeth Kodde, ktorá si vo svojom chove hlavne potrpí na zdravie a výbornú typickú labradorskú povahu. Camiel je veľmi pekný psík s výborným zdravím, exteriérom, povahou, skvele ovládateľným temperamentom a chuťou k práci. Má za sebou už veľa výstav a pracovných skúšok, kde bol vždy veľmi úspešný. Mamička Mia sa pýší výborným zdravím, vyváženou povahou a skvelou chuťou k poľovnej práci. Ročne počas poľovnej sezóny absolvuje cca 25-30 polovačiek, čo ju robí neskutočne šťastnou. Je to aj úžasný, nekonfliktný rodinný miláčik. Šteniatka majú predpoklady výborného zdravia, typicky labradorských pováh, kvalitného exteriéru s vyváženým temperamentom. Šteniatka nikdy neochorejú na genetické choroby Pra/prcd, CNM, DM, HNPK, EIC, Cystinuria. Psíkovia a sučky z tohto spojenia budú vhodné nielen na chov, výstavy, skúšky a pracovnú činnosť, ale aj ako skvelý rodinný spoločník a miláčik do rodiny. Šteniatka od nás budú odchádzať najskôr v 8.týždni veku, plne socializované, zaočkované, odčervené, čipované s europasom, preukazom pôvodu, kúpnou zmluvou a chovateľským balíčkom so základnou výbavou pre prvé dni v novom domove. Každý majiteľ dostane manuál ako sa o šteniatko starať. Radi majiteľom poradíme pri výcviku, výchove a stravovaní. V prípade záujmu poradíme a pomôžeme s uchovnením, výstavami a skúškami. Na osude našich šteniatok nám veľmi záleží, majiteľov starostlivo vyberáme a budeme s nimi zostávať v trvalom kontakte.

Rodokmeň šteniatok môžete vidieť tu: http://www.k9data.com/pedigree.asp?ID=967052

Koeficient príbuzenskej plemenitby COI je podstatne nižší než pomyslná hranica: http://www.k9data.com/coi.asp?ID=967052

3.9.2019 Rozlúčka so šteniatkami

Nádherné šťastie vstúpilo do nášho domu. Tieto malé, pekné, chlpaté a čisté stvorenia neskutočne obohatili naše duše a životy. Sme vďační za ten nádherný čas, ktorý sme s nimi strávili a žiaľ už sa museli rozlúčiť. Vydali sa do veľkého sveta prinášať radosť, lásku a pohladenie na duši novým rodinám. Vybrali sme pre nich skvelé rodiny, ktorým veľmi ďakujeme za vytvorenie krásnych domovov plných lásky a starostlivosti. Prajeme Vám krásny, dlhý, spoločný život plný šťastia, radosti a porozumenia. Dve šteniatka Bibi a Oli zostávajú doma.

 

 

 

Renata Retová

Sasinkova 217/14

90901 Skalica

SLOVENSKO

+421 915 764 679

info@labradorskalica.sk