Na známosť sa vám všetkým dáva mimoriadne skvelá správa !

 Dňa 19.08.2023 sa Bibince a Heathovi narodilo 7 kúzelných šteniatok, 3 sučky a 4 psíci. Na Bibinku sme veľmi pyšní ako zvládla pôrod a ako je skvelá, ošetrujúca a starostlivá mamina. Prvé sa narodilo dievčatko v 13.03 hod. a  posledný sa narodil kluk v 19.50hod. Váhy: 446g, 429g, 445g, 426g, 425g, 423g, 461g. Tak puclíčci vitajte na svet, nech je vám šťastná hviezda naklonená.

 

 Mamička "BIBI" AIBY Živé striebro pod Rotundou je náš odchov po našej jedinečnej "MIUŠKE" ORCHIDEY MY FLORET Queen´s Joy a skvelom psíkovi z Holandska "CAMIELA" Creekwater CasaBlanca.
Bibi je temperamentná sučka s úžasnou chuťou spolupracovať. Je ľahko a rýchlo učenlivá, chápavá, ovládateľná s typickou labradorskou povahou.
Počas celej poľovnej sezóny je využívaná na kačice a drobnú zver.

Otec "HEATH" Caer Bren HAMPSTEAD HEATH  je psík z Ameriky od dlhoročnej a skúsenej chovateľky Jacqueline Mischou. Veľmi nás zaujal svojou učenlivosťou, chuťou k práci, úžasnou povahou a v neposlednom rade stavbou tela a krásnym vzhľadom.

Obaja rodičia sa pýšia výborným zdravím s čistými genetickými testami a vďaka tomu majú šteniatka predpoklady výborného zdravia, typicky labradorských pováh, kvalitného exteriéru s vyváženým temperamentom.
Šteniatka nikdy neochorejú na genetické choroby Pra/prcd, STGD, CNM, DM, HNPK, EIC, SD2, OSD, COPPER TOXICOSIS.
Psíkovia a sučky z tohto spojenia budú vhodné nielen na chov, výstavy, skúšky a pracovnú činnosť, ale aj ako skvelý rodinný spoločník a miláčik do rodiny.
Šteniatka od nás budú odchádzať najskôr v 8.týždni veku, plne socializované, zaočkované, odčervené, čipované s europasom, preukazom pôvodu, kúpnou zmluvou a chovateľským balíčkom so základnou výbavou pre prvé dni v novom domove.
Každý majiteľ dostane manuál, ako sa o šteniatko starať. Radi majiteľom poradíme pri výcviku, výchove a stravovaní. V prípade záujmu poradíme a pomôžeme s uchovnením, výstavami a skúškami. Na osude našich šteniatok nám veľmi záleží, preto majiteľov starostlivo vyberáme a budeme s nimi zostávať v trvalom kontakte.

Rodokmeň šteniatok môžete vidieť tu: https://www.k9data.com/fivegen.asp?ID=1274304

 

Renata Retová

Sasinkova 217/14

90901 Skalica

SLOVENSKO

+421 915 764 679

info@labradorskalica.sk